Громадська організація "Глобал Офіс" запрошує на онлайн-заходи приурочені до Міжнародного дня волонтерства

Дата: 01.12.2021 09:57

Організація "Глобал Офіс" вже протягом 6 років впроваджує найбільшу освітню волонтерьску програму в Східній Європі-Go Camp, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

30 листопада 2021 року директори закладів освіти Новослобідської сільської ради та  головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту взяли участь у онлайн-заході на якому ознайомились з питаннями: як створювати заходи та проєкти з волонтерами на прикладі програми GoGlobal, зустрілись з представниками всеукраїнських волонтерських організацій, поговорили про те, як залучати школярів до волонтерства, а також, як тема волонтерства буде інтегрована в нові програми НУШ.