З Міжнародним днем освіти

Дата: 24.01.2022 12:33

У 2018 році Генасамблеєю ООН проголошено, що 24 січня відзначатиметься  Міжнародний день освіти. І хоч увесь  світ відзначає його лише декілька років, однак це дійсно особлива нагода згадати, що освіта є важливим рушієм розвитку особистості, фундаментом економіки країни. Це свято- ще одна нагода привітати усіх освітян громади, подякувати за невтомну працю і відданість професії. Завдяки вашій роботі, глибоким знанням, терпінню підростаюче покоління відкриває нові горизонти, реалізує себе у необхідних для суспільства професіях. Немає жодної людини, яка б сьогодні не була пов’язана з освітою, яка б не отримувала знання в закладі, тому це свято є дійсно всесвітнім і стосується кожної людини. Тож, зі святом не тільки освітянських працівників, а й усіх жителів громади!