Продовжуємо дистанційне навчання

Дата: 04.02.2022 13:15

Шановні учасники освітнього процесу, шановні батьки!

Вже минає тиждень, як наші діти перейшли на дистанційну форму навчання відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС від 28.01.2022 року. Сьогодні, 04.02.2022 року, знову відбулося позачергового засідання Комісії ТЕБ та НС, на якій прийняте рішення – продовжити працювати закладам, використовуючи дистанційну форму навчання, через збільшення випадків захворювання на COVID-19 серед учнів, вчителів, батьків. На 04.02.2022 по закладам освіти короновірусна хвороба підтверджена у 2 дітей та 6 педагогічних працівників, на ГРВІ хворіє 47 дітей, які , в основному, не  робили тести, тому не можна з упевненістю сказати, що у всіх цих дітей також немає COVID-19. Така складна ситуація не тільки в нашій громаді. В Україні станом на 03.02.2022 року 8671 школа на дистанційному навчанні, що становить 62% від загальної кількості шкіл. Школи почали активно переходити на дистанційне навчання з кінця січня. Так, за добу 2 лютого в Україні виявили 40 тисяч хворих, із них – 4446-діти. Саме з метою упередження та профілактики захворювання було проведене ще одне засідання комісії. Сільський голова Ольга Гаркавенко звертається до всіх батьків: обмежити перебування дітей у колективах, менше спілкуватися з іншими людьми, щоб уберегтися від такої підступної хвороби. Хай вона оминає наших учнів та й усі сім’ї, здоров’я всім і правильно прийнятих рішень.