Нове спортивне обладнання для школи!

Дата: 07.02.2022 13:11

Для занять з різних видів єдиноборств для Юр'ївського НВК був придбаний набір матів-татамі "Ластівчин хвіст" у кількості 36 шт. розміром 1х1м товщиною 40 мм та щильністю 120 кг/куб.м.

Даний вид матів-татамі може використовуватись для гімнастичних вправ, тренувань або різного роду змагань з єдиноборств (самбо, боротьба, йога тощо). Завдяки своїм технічним властивостям татамі гасить енергію при падінні. Додатковою перевагою є спеціальне тиснення, яке нанесене на обидві сторони мату та запобігає ковзанню, завдяки цьому виключається можливість отримання садин та серйозних травм. Швидко монтуються, підходять не тільки для залів, а й для організації спортивних змагань на виїзді.

Сподіваємось, це допоможе молодим спортсменам громади досягати нових спортивних перемог та звершень!