У суботу, 19 лютого 2022 року, на території Новослобідської ТГ у спортивному залі Князівської гімназії відбувся турнір з волейболу

Дата: 22.02.2022 14:53

Даний турнір був присвячений Дню єднання. Бо Україна для нас єдина країна, де ми народилися, де народилися наші діти. Ми зараз виховуємо дітей. І безперечно ми хочемо, щоб ми тут жили постійно, і щоб наша країна була єдина. Єдиною понад усе, вільною і мирною

На заході були присутні Новослобідський сільський голова Ольга Гаркавенко, депутати ради Станіслав Гаркавенко та Сергій Третяк, директор Князівської гімназії Роман Ольховик. З вітальним словом до присутніх звернулась сільський голова Ольга Гаркавенко, яка зазначила, що це хороша можливість абстрагуватися від напружених робочих буднів і поринути у дружню невимушену атмосферу та побажала усім учасникам турніру удачі і хорошої гри.

Участь у турнірі взяли такі команди:

• Юр’ївського НВК;

• Новослобідського НВК;

• Команда№1 ПП Карла Маркса -2;

• Команда№2 ПП Карла Маркса -2.

У завзятій боротьбі перше місце здобула Команда№1 ПП Карла Маркса -2, друге – Юр’ївського НВК, третє – Команда№2 ПП Карла Маркса -2, четверте - Новослобідського НВК.

Кращим гравцем турніру визнано – Олексія Фіщенко (команда Юр’ївського НВК).

Призери та переможець змагань нагороджені грамотами та кубками.

Вітаємо переможців та учасників!

Щиро дякуємо, усім командам, за активну участь в турнірі!