Проведення навчань з евакуації

Дата: 22.02.2022 16:09

Здоров’я дітей- найголовніше під час організації освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти. З цією метою в кожному освітньому закладі Новослобідської сільської ради організовано планові заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення безпеки та захисту учасників освітнього процесу від таких ситуацій, а також заходів, пов’язаних із запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації техногенного, природного, соціального, воєнного характеру та захисту від їх факторів ураження. Щороку у школах проводяться практичні заняття з відпрацювання евакуації та укриття здобувачів освіти та працівників при виникнення надзвичайних ситуацій. От і в цьому році педагогічними колективами сплановано проведення таких навчань з 16.02 по 18.02.2022 року. Я закликаю усіх батьків не хвилюватись, заспокоїти своїх дітей, не панікувати! Якщо дитина буде знати, як їй діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації, то значить зможе захистити себе від непередбачуваних подій. Наші діти молодці, вони розуміють, як себе поводити під час навчань. У Князівській гімназії такі заходи вже проведені.