Педагоги обговорили особливості організації освітнього процесу для дітей з ООП під час воєнних дій

Дата: 06.05.2022 08:31

Події, що відбуваються сьогодні на Україні, особливо гостро впливають на дітей. Їм важко зрозуміти та прийняти цю дійсність. Тому дорослі повинні бути дуже уважними до найменших наших громадян.

Обговоренню особливостей організації освітнього процесу для дітей з ООП під час воєнних дій була присвячена чергова онлайн-комунікація для педагогів освітніх закладів громади, що працюють в інклюзивних класах, яка відбулася 3 травня 2022 року.

У ході заходу працівники Новослобідського ЦПРПП та Путивльського ІРЦ надали консультації з різних питань організації освітнього процесу в інклюзивних класах під час воєнних дій та відповіли на питання, що хвилюють педагогів.