Відбулась нарада про закінчення навчального року

Дата: 10.05.2022 16:03

Незабаром в закладах освіти закінчується навчальний рік, найскладніший за всі роки навчання. Саме зараз вже слід подбати про аналіз виконання освітніх програм та навчальних планів. Сьогодні, 10.05.2022 відбулась нарада керівників закладів освіти Новослобідської сільської ради, на якій розглянуто ряд важливих питань, пов’язаних з роботою закладів освіти в умовах воєнного стану. Перш за все, це питання останнього дня навчання в цьому навчальному році, враховуючи дотримання визначених законодавством кількості навчальних днів, підсумкового та річного оцінювання учнів, видачі документів про здобуття освіти та переведення на наступний рік. Вперше в цьому навчальному році будуть видані сертифікати випускникам 4-х класів  про закінчення початкової школи. Замовлення вказаних документів вже проведено відділом освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради через Державне підприємство «Інфоресурс». Звернуто увагу керівників закладів освіти на необхідність постійної психологічної підтримки дітей, у тому числі після завершення навчального року.

На виконання протокольного доручення сільського голови Новослобідської сільської ради за результатами апаратної наради від 10.05.2022 року «Про стан дотримання правил поведінки під час воєнного стану» кожному керівникові доручено провести бесіди з учнями, працівниками закладів з питань дотримання техніки безпеки щодо поводження з незнайомими та вибухонебезпечними предметами, заборонити відвідувати ліси, виходити за межі населених пунктів, дбати про безпеку учасників освітнього процесу в умовах ведення бойових дій, продовжувати трудові відносини з працівниками, контролювати виконання ними посадових обов’язків відповідно до трудового законодавства. Зараз надзвичайно багато роботи на території громади, особливо після  ворожої навали, тому роботодавець має право  залучати працівників до іншої роботи, не обумовленої трудовим договором, без їх згоди, головне, щоб ця робота не була протипоказана здоров’ю працівника. Тож давайте усі разом будемо наводити лад в нашій Україні.