День захисту дітей в Новослобідській громаді

Дата: 02.06.2022 10:47

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край. За ініціативи сільського голови Новослобідської сільської ради Гаркавенко О.О. було прийняте рішення організувати проведення свята у найближчих для дітей місцях проживання- своїх селах, і запросити бажаючих дітей та батьків до участі. У кожному куточку нашої громади свято вдалося на славу. Різноманітні заходи повернули радість дитячим очам, а саме: арт-майданчик «Літо на асфальті», максі - розмальовки «Фарби яскравого літа», «Антистрес»; шашкові турніри, розважальна програма «Світлішає на світі, коли радіють діти» , пісні, ігри, танці, хороводи, масовки, кричалки, казки на новий лад. Керівники гуртків підготували майстер-класи-онлайн, щоб кожна дитина мала змогу обрати собі поробку для душі. Наприкінці свята кожен мешканець нашої Новослобідської громади віком до 18 років отримав подарунок. Подивіться на ці посмішки, діти відчули радість від спілкування, якого їм так не вистачало останніми місяцями. Щира радість на обличчях дітей – тому яскраве підтвердження!