Літня школа для педагогів розпочала свою роботу!

Дата: 11.07.2022 13:44

У цей нелегкий час наша країна продовжує проводити реформи, однією з яких є реформа загальної середньої освіти. Із 1 вересня у пятий клас прийдуть перші нушенята – діти, що чотири роки тому почали навчатися не тільки за новими програмами, але й за новими підходами.

КУ «Новослобідський ЦПРПП» продовжує надання допомоги педагогічним Новослобідської громади у їх підготовці до роботи в умовах Нової української школи. 11 липня на базі центру профрозвитку розпочала свою роботу Літня школа для педагогів в рамках проєкту «Учу навчаючись». Програма літньої школи розроблена за запитами педагогів. Під час онлайн – занять розглядатимуться питання особливості онлайн-уроків, оцінювання в 5 класі НУШ, онлайн-інструменти, профілактика професійного вигорання, робота з дітьми з ООП та інші. До роботи школи запрошені долучиться кращі психологи та педагоги області та України.