Літня школа для педагогів. День другий

Дата: 13.07.2022 16:08

Як упровадити формувальне оцінювання у 5 класі Нової української школи? Як правильно розробити систему оцінювання. Як складову забезпечення якості освіти? Цим та іншим практичним питанням було присвячено друге заняття Літньої школи для педагогів, що відбулося 13 липня 2022 року.

Із педагогами Новослобідської територіальної громади працювали Рябуха А.П., начальник Управління державної служби якості освіти в Сумській області, Ніколаєнко С.П., завідувач сектору роботи з експертами Управління державної служби якості освіти в Сумській області, Сахно О.І., директор КУ «Новослобідський ЦПРПП». Під час заняття педагоги розширили своє представлення про формувальне оцінювання, на практиці познайомилися із різними інструментами для здійснення формувального оцінювання в усіх класах школи.

Заняття пройшло активно та результативно. У підсумку педагоги отримали кейс практичних матеріалів.