Літня школа для педагогів. День шостий. Підводимо підсумки

Дата: 22.07.2022 11:43

Усім відома істина «Час – гроші», схоже, починає змінювати своє значення: час стає дорожчим від грошей. Адже час – сьогодні найнеобхідніший ресурс для досягнення життєвого успіху, який має особливу специфічну властивість: він є незворотним. Тобто якщо обладнання можна придбати чи виготовити, сировину і матеріали також не потрібно довго розшукувати, то згаяний час неможливо повернути, як неможливо повернути і втрачені можливості. При цьому специфічність часу полягає ще й у тому, що кожна людина наділена ним рівною мірою, а саме 1440 хвилин або 86400 секунд на день – не більше і не менше. Проте комусь цього часу цілком вистачає для реалізації певних завдань чи задумів, а комусь – катастрофічно бракує. Чому це так? Просто ми витрачаємо час по-різному. Від того, як ми це робимо, залежить як ми живемо.

Сьогодні 22 липня 2022 року на останньому засідання Літньої школи педагоги освітніх закладів Новослобідської громади розглянули професійну сторону питання. Під час зустрічі учасники визначили як впливає на якість освітньої роботи рівень організації педагогічного процесу. Чи важливо для педагога організовувати себе, володіти вмінням самоорганізації. Дізналися як правильно організовувати свій час та що ж таке ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ.

По закінченню було підведено підсумок роботи Літньої школи та висловлені пропозиції щодо тем подальших зустрічей.