Онлайн-школа з вивчення української мови. День четвертий

Дата: 29.07.2022 11:07

«Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу» - Олесь Гончар.

29 липня на черговому занятті онлайн-школи з вивчення української мови мешканці Новослобідської громади долучилися до глибин народної мудрості, відчули різноманітність сталих виразів - фразеологізмів.  Фразеологізми роблять нашу мову біль живою та емоційною. А скільки значень мають ці вирази! Спікер онлайн-школи Тетяна Бринзей познайомила учасників школи із різними групами фразеологізмів, історією виникнення деяких з них, звернула увагу на місце їх використання в житті людини.

Під час практичної частини учасники заходу опрацювали фразеологізм «Язик до Києва доведе» та розібралися коли використовуємо поняття «Адрес» та «адрЕса». Опрацювали вимоги до написання адреси під час ділового листування.

За традицією у підсумку кожен отримав кейс із практичним матеріалом.