Волейбол у Мазівці

Дата: 01.08.2022 11:05

Сонячним суботнім днем в селі Мазівка пройшов турнір з паркового волейболу "Mazivka cup (junior). Ініціаторами та спонсорами виступили місцеві мешканці, що є фанатами волейболу. Всього в турнірі прийняли участь 6 команд, які були розподілені на 2 групи по 3 команди.
????1 місце посіла команда "Умілі ручки"
????2 місце - команда "Вова і Ко"
????3 місце - команда "Коля і Ко"
Наступні місця посіли команди "Сонечки", "Faller-ball" та "Криворукі вбивці".
Кращими гравцями серед юнаків визнано Спичака Ярослава, серед дівчат - Тверітинову Дашу, які отримали цінні призи.
В ході турніру всі отримали масу позитивних емоцій та відволіклись від сумних подій, що переживає наша країна.
Хочеться відмітити, що ще місяць тому місцеві волейболісти грали у так званий "піонербол", але знайшовся ентузіаст, який заохотив юних мазівців до занять волейболом. І тепер майже кожен день на майданчику біля школи йдуть спортивні баталії, таким чином відволікаючи молодь від телевізорів та гаджетів.
Разом до перемоги!