Онлайн-школа з вивчення української мови. День п’ятий.

Дата: 01.08.2022 11:09

«Мова — втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за приступність мови, за багатство мови…» писав Максим Рильський.

Червоною ниткою ці слова пройшли через п’яте заняття онлайн-школи з вивчення української мови для жителів та працівників Новослобідської громади, яке відбулося 01 серпня 2022 року. Під час заняття учасники обговорили різницю між усним та писемним мовленням, виділили основні ознаки ділового мовлення та вимоги до нього. Спікер Марина Парфенюк познайомила членів школи із вимогами до ділового мовлення, роз’яснила етикет ділових телефонних розмов, познайомила із правилами утворення назв посад у жіночому роді.

Під час практичної роботи учасник онлайн-школи тренувалися в написання назв посад, веденні телефонних розмов, шукали помилки в ділових текстах тощо. У підсумку кожен отримав багато позитивних емоцій та кейс із практичними порадами.