Серпнева педагогічна конференція 2022

Дата: 06.09.2022 10:48

Неспинно до нас крокує вересень, а з ним і День знань.
Щорічно напередодні цього свята освітянська родина нашої Новослобідської громади збирається на традиційну серпневу конференцію педагогічних працівників. Цього року вона відбулася на гостинній мазівській землі.
Конференція розпочалася зворушливим відеоспомином про найяскравіші моменти минулого навчального року. Спікером конференції була директор ЦПРПП Оксана Сахно, яка оголосила присутнім стислий аналіз ситуації в освітній галузі нашої держави.
29 серпня – День пам’яті Захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У залі була присутня мати загиблого Героя України Олексія Озерова Наталія Кривобок. Матері Героя були висловлені слова подяки, підтримки та вручено пам’ятний подарунок. Герої не вмирають! Вони вічно будуть жити у серцях українців????????!
З вітальним словом до присутніх звернулась голова нашої Новослобідської громади Ольга Гаркавенко. З першого дня війни вона поруч з людьми і як ніхто знає про всі ризики, небезпеки, проблеми. Ольга Олександрівна звернулася до присутніх зі словами щирої вдячності і підтримки. Приємною несподіванкою стало вручення кожному директору ЗЗСО грошових сертифікатів на облаштування укриттів.
Від депутатського корпусу Новослобідської сільської ради привітав присутніх з новим навчальним роком начальник відділу старостинських округів Сергій Крюков.
Поділилися досвідом організації дистанційного навчання в умовах бойових дій, підвели підсумки минулого навчального року та оголосили плани на 2022-2023 навчальний рік у своїх виступах директор Новослобідського ліцею Сергій Чуйко, директор ЦДЮТ Новослобідської сільської ради Ольга Качур, вихователь дошкільної групи Князівської гімназії Чапля Наталія.
На питаннях дотримання правил безпеки під час повітряних тривог та безпеки взагалі наголосив присутнім інспектор Державної служби з надзвичайних ситуацій Андрій Федченко.
Питання організації уроків фізкультури в умовах дистанційного навчання висвітлив у своєму виступі Сергій Літвінов.
Зі словами подяки зі сльозами на очах до вчителів звернулась багатодітна мама Світлана Брежнєва, яка виступила у підтримку організації дистанційної форми навчання.
Присутньою на конференції була голова Путивльської об’єднаної територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Тамара Кизенко, яка вручила грошові заохочення завідувачу господарської групи відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Олександру Єременку, вчителю початкових класів Князівської гімназії Людмилі Божок, водію шкільного автобусу Новослобідського ліцею Сергію Вернідубу.
Найкращих педагогів було відзначено грамотами голови Новослобідської сільської ради, а саме: директора Мазівської гімназії Ніну Киреєву, вчителя початкових класів Юр’ївської гімназії Світлану Поділько, вчителя історії Новослобідського ліцею Ганну Чернякову та подяки: директору ЦПРПП Новослобідської сільської ради Оксані Сахно, завідувачу господарської групи відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Олександру Єременка, вчителю української мови та літератури Мазівської гімназії Тетяні Бринзей, вчителю української мови та літератури Новослобідського ліцею Парфенюк Марині. Грамотами відділу освіти, культури, молоді і спорту Новослобідської сільської ради, нагороджено: вчителя математики Новослобідського ліцею Катерину Гурець, вчителя початкових класів Юр’ївської гімназії Анатолія Щербакова, вчителя фізики Юр’ївської гімназії Володимира Скворцова, вчителя початкових класів Мазівської гімназії Растову Марину, вчителя математики Князівської гімназії Наталію Бикову, вихователя дошкільної групи Князівської гімназії Чаплю Наталію, асистента вчителя Князівської гімназії Тетяну Кисорець; вчителя фізичної культури Новослобідського ліцею Анатолія Чернякова. Не оминули грамоти керівників гуртків «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради Світлану Скворцову та «Креативне рукоділля» Тетяну Грідіну.
???? Захід пройшов у теплій затишній атмосфері, не раз очі присутніх рясніли від сліз, і тільки при згадці дітей обличчя освітян осявали щирими посмішками і теплотою.
Підводячи підсумок конференції, було висловлено побажання, щоб новий начальний рік став роком миру, нових професійних досягнень, особистих звершень освітян, а життя виставляло лише гарні оцінки!