A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Відкрито доступ до електронної бібліотеки з підручників та посібників для шкіл

Дата: 06.09.2022 10:59
Кількість переглядів: 44

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку (https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/), що містить 1 335 підручників і посібників.
 
Так, зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.
 
Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.
Видавництво «Ранок» за сприяння МОН і міжнародних партнерів прагне підтримати учнів, які мають право здобувати якісну системну освіту. Учням і педагогам видавництво надає відкритий доступ до електронних підручників для 1-5 класів з усіх предметів.
 
 
Незалежно від місця перебування здобувачів освіти та вчителів, вони можуть вільно використовувати унікальний контент. Учні та вчителі отримають матеріали для відпрацювання необхідних навичок, а також доступ до чисельної мультимедійної бази контенту.
 
Завдяки підручникам також буде реалізовуватися принцип доступності та універсальності освітнього середовища для дітей з особливими потребами.
 
Навчальний матеріал для учнів побудовано на базі та з використанням підручників, кожен із яких має гриф «Рекомендовано МОН України» та є переможцем Всеукраїнського конкурсу підручників.
Електронні ресурси є унікальними та виходять за межі функціоналу pdf-версій підручників.
Безоплатний доступ до підручників можна отримати https://d-learning.com.ua/

« повернутися

Вхід для адміністратора