Новослобідська громада відзначила День фізкультури і спорту України

Дата: 12.09.2022 08:47

Напередодні свята День фізичної культури і спорту України мешканці Новослобідської громади вже традиційно відзначили на спортивному майданчику. І хоча в нашій країні йде війна, саме спорт допомагає людям відволіктись від сумних думок, дає можливість психологічно розвантажитись та зняти тривогу і стрес.

Цьогорічне свято пройшло в громаді у вигляді спартакіади серед старостинських округів та працівників Новослобідської сільської ради. Всього участь у змаганнях прийняло 7 команд: 5 команд всіх старостинських округів, адмінцентру с. Нова Слобода та команда апарату сільської ради. Програма спартакіади складалась із 6 видів: шашки (чоловіки, жінки), дартс (чоловіки, жінки), армреслінг (чоловіки), стрибки на скакалці (жінки), підтягування (чоловіки) та біг у мішках (жінки).

За підсумками змагань були виявлені переможці та призери:

шашки (чоловіки): 1 місце виборов Кривобок Іван (Мазівка), 2 місце – Черняков Анатолій (Нова Слобода), 3 місце – Єременко Олександр (сільська рада);

шашки (жінки): 1 місце – Чапля Наталія (Князівка), 2 місце – Гудімова Яніна (Нова Слобода), 3 місце – Мілікова Алла (Бунякине);

дартс (чоловіки): 1 місце – Шахов Микола (Бунякине), 2 місце – Висоцький Дмитро (Князівка), 3 місце – Черняков Анатолій (Нова Слобода);

дартс (жінки): 1 місце – Єременко Лілія (сільська рада), 2 місце – Кисорець Тетяна (Князівка), 3 місце – Чумакова Олена (Манухівка);

армреслінг: 1 місце – Крюков Сергій (Нова Слобода), 2 місце – Нечаєв Дмитро (сільська рада), 3 місце – Висоцький Дмитро (Князівка);

стрибки на скакалці: 1 місце – Растова Марина (Мазівка), 2 місце – Жирякова Галина (Манухівка) , 3 місце – Чапля Наталія (Князівка);

підтягування: 1 місце – Юрченко Максим (Князівка), 2 місце – Жиряков Станіслав (Манухівка), 3 місце – Михайлевський Павло (Юр’єве);

біг у мішках: 1 місце – Жирякова Галина (Манухівка), 2 місце – Горета Ганна (Бунякине), 3 місце – Секо Христина (Мазівка).

В загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:

1 місце – команда 2 старостинського округу (Князівка, Червоне Озеро),

2 місце – команда 4 старостинського округу (Манухівка, Бояро-Лежачі),

3 місце – команда 1 старостинського округу (Мазівка).

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками, але, як кажуть, в спорті головне не перемога, а участь, тому ніхто не залишився без смачних призів, сувенірів та гарного настрою.

Нехай перемоги в спорті наближають нашу країну до перемоги на полі бою та повного звільнення нашої землі від рашистських загарбників!