Свято волейболу в Мазівці

Дата: 11.10.2022 14:12

В селі Мазівка в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту пройшов турнір з паркового волейболу (4х4). З вітальним словом до учасників змагань виступили заступник сільського голови Наталія Скрипченко та, староста Мазівського старостинського округу Сергій Соломянник. Грамотами від голови Конотопської райдержадміністрації за розвиток фізичної культури були нагороджені лікар-стоматолог Василь Климець та вчитель фізкультури Юр'ївської гімназії Юрій Тимошенко.
В змаганнях прийняли участь 4 команди, нажаль через обстріли з боку країни-агрессора та проведення збору врожаю не змогли прийняти участь ще декілька команд. Але не зважаючи на це та невеликий дощ, турнір вдався!
Усі матчі проходили у безкомпромісній боротьбі, про це каже, що за призові місця між трьома командами довелось рахувати партії між собою.
????1 місце посіла команда Мазівка-1 ("Смурфики");
????2 місце - команда села Манухівка ("Креатив");
????3 місце - команда відділу освіти, культури, молоді і спорту + мазівська молодь ("Освітяни").
Кращим нападником турніру став гравець команди-переможця Олександр Спичак, кращим захисником - Галина Жирякова.
За підсумками змагань команди-призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами від сільської ради та грошовими призами від спонсорів турніру Олександра Спичака та Валерія Озаренка.
Хочеться сподіватись, що цей турнір стане традиційним та дасть поштовх розвитку волейболу в громаді.
Підтримуємо Збройні Сили України на спортивному фронті!