Тиждень медіаграмотності для педагогів освітніх закладів Новослобідської територіальної громади розпочато!

Дата: 24.10.2022 16:38

«Підвищуючи власну медіаграмотність, людина отримує чіткіше уявлення про межу між реальним світом і світом, що створили для неї мас-медіа.» - говорив Дж. Поттер.

Сьогодні наша країна переживає жахливу подію – війну. І це не тільки боротьба з агресором на землі та у повітрі. Не менш важлива боротьба в інформаційному просторі. А медіаграмотність є важливою складовою нашої перемоги на інформаційному фронті. 24 жовтня розглядом теми «Медіаграмотність та школа: що варто знати педагогу» розпочався тиждень медіаграмотності. Для педагогів Новослобідської громади його організував Новослобідський ЦПРПП.

У ході онлайн-комунікації учасники змогли визначити власне медіа поле, проаналізувати його на наявність інформаційних бульбашок, ознайомитися із основними правилами роботи із медіаінформацією, навчилися визначати факти та фейки тощо.

У підсумку учасники отримали кейс із матеріалами для організації роботи з учнями для формування у них медіаграмотності.