Шкільні психологи обговорили шляхи та систему роботи щодо психологічної підтримки учасників освітнього процесу

Дата: 07.11.2022 11:36

Сьогодні наша громада знаходиться в жорстких умовах війни: обстріли, аварійні відключення світла, через що виникають проблеми з Інтернетом. Все більше в умовах російської воєнної агресії серед дітей та дорослих набувають поширення такі прояви порушення психічного здоров’я, як гострі емоційні розлади, реактивні стани, горе, переживання втрати близьких, дезорієнтація та панічні напади.

Саме питанню організації роботи психологічної служби закладів освіти громади щодо реалізації одного із важливих пріоритетів  діяльності освітньої галузі в умовах воєнного стану - забезпечення психологічної стійкості учасників освітнього процесу, збереження та зміцнення їх ментального здоров’я була присвячена онлайн-нарада шкільних психологів, яка відбулася 04 листопада 2022 року. Під час заходу, ініціатором якого був КУ «Новослобідський ЦПРПП», учасники обговорили шляхи організації роботи зі своєчасної підтримки учасників освітнього процесу з метою зменшення проявів травматизації серед учасників освітнього процесу.

Було вирішено підтримати обласний проєкт «Завжди поруч» та активно підключитися до його реалізації, проаналізовані технічні можливості кожного закладу та організовано роботу супервізійної групи шкільних психологів.

Ресурси для реалізації проєкту "Завжди поруч"