Зимова онлайн-школа для педагогів: ІКТ-інструменти НУШ

Дата: 12.01.2023 15:20

Не можна людину навчити на все життя,      її можна навчити вчитися все життя.

Д. Дідро

Ці слова стали підсумком роботи Зимової онлайн-школи для педагогів Новослобідської громади. Останнє заняття з теми «ІКТ-інструменти НУШ» відбулося 11 січня.

Протягом заходу педагоги обговорили як, у цей нелегкий час, коли як дорослі так і діти переживають значний стрес, залучити дітей до онлайн-навчання та отримати від них зворотний звязок та підвищити ефективність онлайн-уроку. До уваги учителів були представлено цифрові інструменти та інтернет-платформи для застосування організації освітнього процесу та зворотного звязку, правила ефективного та якісного зворотного зв’язку, надані загальні рекомендації для створення ефективного коментаря для зворотного зв’язку із дітьми під час освітнього процесу.

Підводячи підсумок роботи онлайн-школи педагоги зазначили, що сьогодні відбувається переосмислення власного досвіду роботи, своїх ІКТ – навичок. Тому продовжуємо підвищувати свій професіоналізм усіма можливими способами для підвищення ефективності освітнього процесу у цей нелегкий час.