Перемога народного фолькльорного колективу!

Дата: 03.02.2023 14:29

🙂☝️У нас знову приємна новина - нова перемога!💛💙
☝️У січні місяці 2023 року з метою:
 - популяризації народної творчості, збереження багатонаціональної культурної спадщини України та інших народів;
- популяризації і розвитку мистецтва різних напрямків та жанрів, проходив  ll Всеукраїнський двотуровий фольклорний фестиваль-конкурс "Зимова легенда".
   🙂🎤В номінації "народний вокал", з піснею "Нова радість стала", зайняли перше місце  народний фольклорний колектив "Колос"  КЗ "Новослобідський сільський будинок культури", керівник Шаповалова Н.І.
💐Вітаємо наших переможців і бажаємо їм нових перемог,натхнення, мирного неба над головою!💐
  💙💛Не дивлячись на складний, непередбачуваний час, наші народні колективи, аматори сцени, працівники закладів культури є активними учасниками Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів!
🙂💐Дякуємо вам за те, що ви всіма силами піднімаєте бойовий дух кожного з нас та надаєте надію на краще майбутнє, на скорішу Перемогу!💛💙