Відбулася онлайн-зустріч із Оленою Бєловою, співавтором програми «Читання з логоритмикою»

Дата: 11.02.2023 12:03

Вимушене дистанційне навчання для вчителів початкової школи та вихователів дошкільних груп освітніх закладів Новослобідської громади стало ще одним викликом у пошуку нових технологій навчання та підвищення кваліфікації.

9 лютого за ініціативи КУ «Новослобідський ЦПРПП» було організовано онлайн-зустріч педагогів нашої громади та співавтором  програми  «Читання з логоритмикою» Бєловою Оленою Миколаївною, тренером НУШ з теми «Інклюзія в НУШ», президентом громадської організації «Соціальна взаємодія. Ініціативи. Творчість. Інновації», дефектологом – практиком, соціальним педагогом, автором методичних матеріалів для закладів освіти «Соціально-педагогічний супровід дітей  з особливостями  психофізичного розвитку». Під час зустрічі наші педагоги ознайомилися із програмою «Читання з логоритмікою», методами та прийомами, що сприяють навчанню дітей навчанню читання з 4 років. У підсумку зустрічі Бєлова О.М. відповіла на запитання вчителів.