Онлайн-методичний флешмоб: день третій

Дата: 13.02.2023 13:06

Сьогодні наша країна переживає чи не надскладний період за всю історію існування України. Майже рік тому змінилося життя всіх. Чи не найбільше ці зміни відчувають діти.

Навчання онлайн-вимагає багато зусиль від усіх учасників освітнього процесу. Педагоги освітніх закладів, діти, батьки, усі працівники сільської ради та комунальних установ Новослобідської громади шукають шляхи та можливості для організації освітнього процесу. Серед пріоритетних напрямків цієї роботи – забезпечення умов для впровадження інклюзивного навчання в умовах воєнного стану. Своє бачення вирішення цієї проблеми сьогодні представляє педагогічний колектив Князівської гімназії.

Ознайомитися із презентацією досвіду роботи закладу можна за посиланням: