Увага! Увага! Увага! Оголошуємо щорічний дистанційний конкурс читців "Твої листи пахнуть зів'ялими трояндами" до Дня народження української письменниці Л.Українки.

Дата: 21.02.2023 08:09

Всі умови прописані в Положенні (додається), затверджені рішенням виконавчого комітету Новослобідської сільської ради.

☝️Чекаємо відео учасників до 25.02.2023 року.

🙂☝️ПОЛОЖЕННЯ

І. Загальні положення.

1.1. Щорічний дистанційний конкурс читців «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами» до Дня народження української письменниці Л.Українки на території Новослобідської сільської ради (далі - Конкурс) започаткований Новослобідською сільською радою (далі – Засновник).

1.2. Організатором конкурсу є відділ освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради (далі – Організатор).

2. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Головною метою Конкурсу є збереження та популяризація творчої спадщини, розвиток творчості аматорів, вшанування пам’яті української письменниці, формування інтересу до творчості видатної Л.Українки, сприяння творчому розвитку і самовдосконаленню виконавців.

2.2. Завдання Конкурсу:

2.2.1. Активізація діяльності клубних закладів Новослобідської сільської ради у розвитку театрального читання.

2.2.2. Заохочення до творчої спадщини аматорів, які виконують поетичні або прозові твори письменниці, а також популяризація найкращих зразків української класичної та сучасної поезії і прози

2.2.3 Ознайомлення жителів громади з найкращими зразками українського мистецтва; сприяння формуванню високої духовності молодого покоління, усвідомлення ним національної ідеї.

2.2.4. Культурне та естетичне виховання молодих митців і глядачів на кращих здобутках національного мистецтва.

3. Підготовка та порядок проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться щорічно дистанційно у місяці лютому.

3.2. Дати визначаються Організатором.

3.3. У разі потреби, за поданням Організатора, Засновник має право вносити в установленому порядку зміни до Положення про щорічний дистанційний конкурс читців «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами» до Дня народження української письменниці Л.Українки на території Новослобідської сільської ради (далі – Положення).

3.4. Учасники Конкурсу представляють конкурсну програму публічно.

3.5. Порядок виступу учасників Конкурсу визначається Організатором.

3.6. Для участі у Конкурсі учасник повинен надати анкету-заявку встановленого зразка (додається) за 5 днів до дати проведення Конкурсу.

3.7. Заявки на участь у Конкурсі надсилати на електрнну пошту: kyltura_sloboda@ukr.net, або за допомоги електронної анкети.

4. Умови проведення Конкурсу

4.1. До Конкурсу запрошуються окремі виконавці, учасники гуртків закладів культури з території Новослобідської сільської ради.

4.2. Конкурс проводиться у різних вікових категоріях:

4.2.1 Міні-молодша (3 - 6 років);

4.2.2 Молодша дитяча (7 – 9 років);

4.2.3.Середня дитяча (10 – 13 років);

4.2.4.Старша дитяча (14 – 17 років);

4.2.5.Молодіжна (18 – 25 років);

4.2.6.Старша (26 років і старше).

4.3. До участі в конкурсі допускається читання:

– творів Лесі Українки;

– власних віршів про Лесю Українку;

– віршів інших поетів про Лесю Українку.

4.4. Для участі потрібно:

– кожен учасник готує онлайн 1 твір або літературну композиції з твору;

– вказує автора, назву твору, прізвище та ім’я учасника, вік учасника, вікову категорію, заклад освіти; гурток та керівника гуртка;

– відео виставляє на сторінці фейсбук в групі Культура та традиції Новослобідської громади під хештегом #Конкурс_читання_поєзії_Лесі_Українки

– твір може супроводжуватись музичним оформленням або живим звуком;

– допускається виступ в гримі та в сценічних костюмах з використанням реквізиту.

5. Журі конкурсу визначає переможців за такими критеріями:

– відповідність тематиці конкурсу;

– реалізація художнього задуму твору;

– творчий підхід та індивідуальність виконавців.

За підсумками конкурсних прослуховувань незалежне журі визначає переможців, та нагороджує їх за перші три місця.

6. Підсумки Конкурсу та відзначення переможців.

6.1. У кожній віковій категорії переможці Конкурсу визначаються згідно рішення Журі і нагороджуються Дипломами відповідно І, ІІ, ІІІ ступеня і пам’ятними сувенірами.

6.2. Інші учасники нагороджуються Дипломами за участь у Конкурсі.

6.3. У кожній віковій категорії Конкурсу Журі має право, при потребі, встановлювати заохочувальні чи інші відзнаки для учасників «Надія фестивалю», «Приз глядацьких симпатій», «Наймолодший учасник конкурсу» тощо, з врученням Дипломів та пам’ятних сувенірів.

7. Фінансові умови Конкурсу

7.1. Конкурс є некомерційним заходом і вступний внесок не передбачений. .

7.2. Кошторис Конкурсу складається, затверджується і виконується Організатором окремим наказом.

7.3. Оплата членам Журі за виконання своїх обов’язків не передбачається.

7.4. Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок:

7.4.1. Коштів місцевого бюджету.

7.4.2. Інших джерел та надходжень, не заборонених чинним законодавством (спонсорських коштів, внесків підприємств, організацій, доброчинних внесків окремих осіб).