A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Увага! Небезпека! "ПВК Редан"

Дата: 06.03.2023 11:09
Кількість переглядів: 47

Українці, і особливо батьки підлітків, турбуються через появу в державі нової молодіжної субкультури ПВК "Редан". Представники цієї субкультури збираються в групи з десятків людей і влаштовують масові бійки. Зібрання агресивної молоді вже помітили у Харкові, Києві, Львові та інших обласних центрах. Поліцейські вважають, що субкультура прийшла до нас з Росії.

З метою інформування здобувачів освіти, батьків, вчителів та убезпечення дітей від участі у подібних субкультурах 2 березня 2023 року ЦДЮТ Новослобідської сільської ради спільно з поліцейським офіцером громади Євгенієм Риндичем було організовано та проведено онлайн – лекцію з елементами бесіди «STOP – «Редан»».

Під час зустрічі учасникам освітнього процесу було надано інформацію: що таке «Редан», чим небезпечний цей рух, хто такі «реданівці», ознаки їхньої зовнішності, мета їхньої діяльності, засоби розповсюдження інформації про рух, що відбувається зараз на території України і нашої області, що робити дітям, батькам і вчителям.

Поліцейський офіцер громади Євгеній Риндич розповів, що ПВК "Редан" - це агресивна молодіжна субкультура, яка займається масовими бійками. Члени угруповання носять чорний одяг із зображенням павуків і використовують специфічний сленг. Вони збираються у великі групи і влаштовують масові бійки.

Звісно, можна апелювати, що ми живемо в невеличких населених пунктах і що проблеми не існує. Але діти вже можуть знати більше, ніж ми. Батькам важливо пам'ятати, що поширення таких субкультур - це не причина, а наслідок наявності певних проблем у підлітків. І тут не варто шукати винних, треба дитині просто допомогти впоратися з цим. Дитина з сім'ї, де її поважають і вислуховують, навряд чи зацікавиться таким агресивним рухом.

Якщо підліток зацікавився ПВК "Редан" - це привід відверто поговорити з ним і, можливо, разом відвідати дитячого психолога. Підліток повинен відчувати, що батьки - це його підтримка, а не ворог.

Разом з тим не варто бити тривогу, якщо підліток дивиться аніме. Аніме саме по собі не робить дитину агресивною і неслухняною. Це всього лише вид мистецтва, який дивляться мільйони людей по всьому світу.

Звісно, і батькам, і вчителям, і представникам правоохоронних органів, безумовно, потрібно спостерігати за рухом ПВК "Редан". Але і піддаватися суспільній паніці не потрібно. Треба спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їхню поведінку, коло спілкування і способи проведення дозвілля. А головне - давайте любити своїх дітей і вибудовувати довірливі відносини з ними і тоді ніякий «редан» нам буде нестрашний!


« повернутися

Вхід для адміністратора