Онлайн-комунікація зі спільнотою вихователів дошкільних груп «Хмарні технологій в освітньому процесі в ДНЗ»

Дата: 13.03.2023 08:01

Сьогодні існує багато варіантів реалізації дистанційного чи змішаного навчання, оскільки кожен педагог, маючи право на академічну свободу, творчо підходить до організації освітнього процесу відповідно до вимог освітньої програми, рівня розвитку дітей своєї групи, їхніх вікових та індивідуальних особливостей та можливостей  стосовно гаджетів та Інтернету.

Все більше і більше в практику роботи вихователів дошкільних груп входять хмарні технології. (Хмарні технології - це такі технології обробки даних, у яких комп'ютерні ресурси надаються інтернет-користувачу як онлайн-сервіси).

Саме впровадженню хмарних технологій в освітній процес була присвячена онлайн-комунікація КУ «Новослобідський ЦПРПП» та вихователів дошкільних груп, що відбулася 10 березня цього року. У ході заходу вихователі познайомилися з можливістю створення дидактичних ігор для дітей за допомогою Wordwall, навчилися створювати персонажів  в Canva, отримали практичні поради тощо.