Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі

Дата: 13.03.2023 10:29

В рамках пілотного проекту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» свідоцтво про підвищення кваліфікації на базі Львівського державного університету внутрішніх справ отримав головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Літвінов Сергій Миколайович. Укладено меморандум від 09.02.2023 про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Сумській області, Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Новослобідською сільською радою, метою якого є забезпечення належного рівня безпеки в освітньому середовищі, запобігання, раннього виявлення, припинення й усунення негативних явищ та їх шкідливих наслідків щодо безпеки учнів. Спеціаліст безпеки в освітньому середовищі  буде обслуговувати всі 4 заклади освіти Новослобідської сільської ради.