A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Соціальна реклама з безпеки на транспорті та дорогах

Дата: 23.03.2023 14:59
Кількість переглядів: 39

У період війни безпека громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, не втрачає актуальності та набула нових викликів. Зокрема, пошкодження доріг, встановлення блок­постів та відсутність вуличного освітлення через обстріли стали факторами, які змусили переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За даними Нацполіції України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як з боку водіїв, так і інших учасників дорожнього руху.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» (далі - Фонд), який уже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, рекомендує до використання соціальну рекламу (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах для подальшого розміщення її у засобах масової інформації, транспорті, зовнішній рекламі, громадських місцях, вокзалах, при центрах освіти та культури тощо.

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна» та відповідають вимогам соціальної реклами за висновком Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Соціальні відеоролики з питань безпеки дітей на залізниці створені за сприяння ПАТ «Укрзалізниця».

Контент орієнтований в основному на підростаюче покоління та стосується правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, а також залізниці, пересування транспортом, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби, а також популяризації актуальних наразі навичок надання домедичної допомоги серед населення.

Враховуючи важливість та необхідність попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей та дорослих, заради підтримки небайдужої, відповідальної та творчої молоді України просимо сприяти розміщенню рекомендованої соціальної реклами та поінформувати про результати.

Завантажити фото й відео можна безпосередньо із сайту Фонду www.dopomogadtp.com розділ Соціальна реклама. За необхідності Фонд може надати копії заяв/дозволів авторів (невиключні права власності) на використання творів. З додаткових питань звертатися за тел. 068-466-43-82.


« повернутися

Вхід для адміністратора