A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Створення безпечного освітнього середовища

Дата: 27.03.2023 13:37
Кількість переглядів: 32

В Князівській та Мазівській гімназії Новослобідської сільської ради 22 та 23 березня 2023 року проведені зустрічі, як очно так і онлайн з педагогічними колективами та батьками щодо створення безпечного освітнього середовища під час змішаної форми навчання. В зустрічі прийняли участь Новослобідський сільський голова Ольга ГАРКАВЕНКО, староста першого та другого старостинського округу Сергій СОЛОМ’ЯННИК, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Любов ШЕВЦОВА, головний спеціаліст відділу, що пройшов навчання за спеціальністю «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» Сергій ЛІТВІНОВ.

         В ході нарад були обговорені різноманітні аспекти безпечного проведення освітнього процесу під час повітряної тривоги в різних ситуаціях. Учасники також відвідали захисні споруди, ознайомились з їх облаштування, де і як будуть перебувати діти під час повітряної тривоги.

         За результатами заходів вирішено більш детально вивчити питання з урахуванням забезпечення безпечного проведення уроків, провести повторне опитування батьків та запровадження змішаної форми навчання тих дітей, чиї батьки висловили бажання в застосуванні саме такої форми навчання.


« повернутися

Вхід для адміністратора