Футболісти громади – призери відкритої першості з футзалу!

Дата: 31.03.2023 10:42

У відкритих змаганнях з футзалу, що проходили у м. Путивль приймала й команда Новослобідської громади ПП «Карла-Маркса-2». Протягом січня-березня цього року 6 команд розігрували звання найкращого. Ігри проходили по коловій системі та по двічі змогли зіграти один з одним.

Після першого кола наша команда з п’яти ігор виграла лише один раз та займала 5 місце. Після підсилення гравцями з юр’ївської «Чайки» в другому колі аграрії програли лише раз майбутньому чемпіону та виграли у своїх безпосередніх конкурентів за 3 місце – «Прораб» та ДЮСШ. Переможцями та другими призерами стали команди «Ярославна» та «Ярославна-2» відповідно.

Лише в останньому турі вирішувалось питання, хто стане бронзовим призером першості. Якщо у перемозі ПП «Карла Маркса-2» над аутсайдером не було сумнівів, то у грі між ДЮСШ та «Прорабом» при різних розкладах кожна з команд могла претендувати на нагороди. Перемога юних футболістів дозволила нашій команді посісти почесне 3 місце. Вітаємо!