АТЕСТАЦІЯ ОСВІТЯН В НОВОСЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 07.04.2023 10:57

Атестація педагогічних працівників — це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності, один з важливих критеріїв оцінки роботи освітянина. Метою атестації є визначення відповідності педагогічного працівника займаній посаді, рівня його кваліфікації.
Протягом 30-31 березня 2023 року в закладах освіти Новослобідської сільської ради проведені засідання атестаційних комісій І рівня, за підсумками яких атестовано 7 педагогічних працівників мережі закладів освіти громади.
6 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії II рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради та атестація 6 педагогічних працівників закладів освіти Новослобідської громади, в тому числі один з керівників закладу освіти атестований на відповідність займаній посаді.
Вітаємо освітян Новослобідської громади з успішною атестацією!