Безпека на транспорті та дорогах

Дата: 07.04.2023 15:14

У період війни безпека громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, не втрачає актуальності та набула нових викликів. Зокрема, пошкодження доріг, встановлення блок-постів та відсутність вуличного освітлення через обстріли стали факторами, які змусили переглянути підходи до opraнізації дорожнього руху на місцях. За даними Нацполіції України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху.

Міжнародний благодійний фонд "Допомоги постраждалим внаслідок ДТП", який вже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих, та збереження людських життів, рекомендує до використання соціальну рекламу з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах.