A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Розроблено мобільний додаток для пошуку дітей

Дата: 18.04.2023 15:58
Кількість переглядів: 35

Війна... Боляче, що вона вкрала дитинство у найменших громадян нашої країни, страшно, що ми втрачаємо найнезахищеніших і найбезвинніших - наших дітей, провина яких лише в тому, що вони народилися й жили в Україні. Хтось мерзенний вирішив, що має право нищити, вбивати, руйнувати! Обурливо, що жодна всесвітня інстанція не в змозі нам допомогти. Світова правозахисна спільнота, правозахисні організації світу виявились великою мильною булькою...
Від початку повномасштабного вторгнення країни-агресорки на територію України до органів поліції надійшло 11 257 звернень щодо зникнення 11 442 дітей. Наразі в активному розшуку перебуває 381 дитина.
За інформацією Національного інформаційного бюро 19 544 українських дітей депортовано ( за даними з відкритих джерел, озвучених рф,- 744 000 дітей, близько 5 мільйонів людей загалом ) та/або незаконно переміщено.

 

За даними різних міжнародних організацій більше, ніж 2 мільйони дітей переїхали в сусідні країни та близько 3 мільйони дітей - є внутрішньо переміщеними, що складає половину дитячого населення України.
В зв'язку з цим Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України спільно з компанією "Find My Parent" розроблено мобільний додаток "Reunite Ukraine" для пошуку осіб, зокрема дітей, які безвісти зникли, а також задля возз'єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщеними, виїхали за межі України або були незаконно депортованими до рф, білорусі чи тимчасово окупованих територій.
Завантажити додаток можна в App Store i Google Play, а також дізнатися більше на сайті https://www.reunite-ukraine.com
Контактна особа - Семірякова Роксолана ( моб. тел. : +38 ( 073 )500-11-55 email: poshukditei@police.gov.ua )


« повернутися

Вхід для адміністратора