Діти відвідали пожежну частину

Дата: 20.04.2023 08:12

Відповідно до робочого та виховного планів гімназії, з нагоди Дня пожежної охорони України за сприяння спеціаліста з безпеки Новослобідської сільської ради Сергія Літвінова учні закладів освіти Новослобідської громади мали змогу відвідати з екскурсією територіальний відділ ДСНС.
Дякуючи змістовній та пізнавальній екскурсії, діти мали змогу не лише ознайомитись із повсякденною роботою рятувальників, а й доторкнутись до рятувального приладдя, відчувши себе частинкою таємничого, але такого важливого та необхідного дійства.
Емоції від зустрічі та очного спілкування досягли найвищої позначки. Сподіваємось на те, що Перемога дуже скоро об'єднає нашу шкільну родину знову, а біди обійдуть кожного українця дорогою, всім відомою💙💛