Діти отримали нові гаджети для навчання

Дата: 25.04.2023 08:33

24 квітня 2023 року навчальні заклади Новослобідської громади отримали 3 хромбуки та 4 планшети – гуманітарну допомогу від Представництва Дитячого фонду ООН ( ЮНІСЕФ ). Продовження співпраці з міжнародними партнерами дає змогу забезпечити комп’ютерним обладнанням тих учасників освітнього процесу, що здійснюють роботу з використанням технологій дистанційного навчання.
Розподіляючи надану допомогу, адміністрації закладів освіти громади намагалися забезпечити першочергово потреби в комп’ютерному обладнанні дітей з вразливих груп населення.

В Князівській гімназії подарунки отримали Михайло Соляник– учень 5 класу та Андрій Татаринов – учень 4 класу; Тимофій Барибін – учень 5 класу Мазівської гімназії; Вікторія Басіладзе – учениця 8 класу та Марія Філіпова – учениця 6 класу Новослобідського ліцею; Андрій Телегін – учень 7 класу та Наталія Лакатош – учениця 1 класу Юр’ївської гімназії.
Надзвичайно приємно було бачити щасливі очі маленьких громадян нашої громади в час, коли мало посмішок, мало радості, коли земля здригається від вибухів, а серце щемить від втрат. Ці подарунки – символ того, що Україна не сама в цій боротьбі. Є ті, хто підставить плече!
А ще не забуваймо, що навіть найтемніша ніч закінчується променистим світанком.