Нарада з питань пожежної безпеки

Дата: 27.04.2023 13:19

З метою попередження нещасних випадків та надзвичайних ситуацій в навчальних закладах працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради та керівники всіх закладів освіти громади взяли участь у нараді, що відбулася під керівництвом Конотопського районного управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
Під час наради були обговорені питання:
- профілактична робота щодо мінімізації ризиків виникнення пожеж у закладах освіти;
- вимоги пожежної безпеки до утримання території, будівель, приміщень та споруд, евакуаційних шляхів та виходів;
- загальні вимоги пожежної безпеки до інженерного обладнання експлуатації електричних мереж та електрообладнання в закладах освіти;
- вимоги до утримання технічних засобів протипожежного захисту.

Також буле висвітлене актуальне питання щодо створення класів безпеки у закладах освіти та питання взаємодії між органами з надзвичайних ситуацій та керівництвом навчальних закладів.
Тільки у тісній співпраці між освітянами та рятувальниками можливо створити безпечне освітнє середовище для наших дітей!