![](https://rada.info/upload/users_files/41823411/bbc576e47dcce5e5c2b3ec3a1d1a80c3.jpg)
В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та реалізації пілотного проекту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» була організована екскурсія до пожежної частини м. Путивль для дітей Юр'ївської гімназії.
![🧑🚒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta4/1/16/1f9d1_200d_1f692.png)
Рятувальники розповіли дітям про роботу пожежної частини, показали опорядження сучасної пожежної машини, на практичних прикладах показали правила користування вогнегасниками.
![🦺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f9ba.png)
Діти своїми руками потримали працюючі пожежні рукави, приміряли костюми рятувальників та посиділи в пожежній машині.
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Вже більше року діти навчаються дистанційно і ця цікава екскурсія хоч не на довго відволікла їх від тривожних думок про війну та дозволила побути у дружньому шкільному колективі.