Профілактична робота з правил дорожнього руху

Дата: 01.06.2023 08:05

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху та впровадження проекту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" в Мазівський гімназії відбулась зустріч учнів закладу з представниками відділення поліції №2 Конотопського РВП ГУНП у Сумській області.

В ході зустрічі правоохоронці нагадали дітям про правила дорожнього руху, значення кольорів світлофора та жестів регулювальника, розповіли про світлоповертаючі елементи та наголосили на необхідності їх використання у темну пору доби, розповіли про права та обов’язки пішоходів.

По завершенню зустрічі дітям було продемонстровано поліцейський автомобіль, а також діти мали змогу ознайомитись з спеціальними засобами, які поліцейські використовують у своїй роботі.

Створюємо безпечне освітнє середовище разом!