Дотримання правил дорожнього руху

Дата: 01.06.2023 08:12

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху та проекту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" було проведено зустріч учнів Князівської гімназії з працівниками відділення поліції №2 Конотопського РВП ГУНП у Сумській області та проведено бесіду на тему: "Дотримання правил дорожнього руху", під час якої правоохоронці розповідали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, розповіли про світлоповертаючі елементи та наголосили на необхідності їх використання у темну пору доби, розповіли про права та обов’язки пішоходів.

Дітям було продемонстровано поліцейський автомобіль, а також учні мали змогу ознайомитись з спеціальними засобами, які поліцейські використовують у своїй роботі.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.