Перспективи освітньої галузі
Дата: 14.06.2023 14:05
Кількість переглядів: 36
Під головуванням голови Новослобідської сільської ради Ольги Гаркавенко проведена нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради.
У роботі наради взяли участь:
• Наталія Скрипченко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
- Сергій Крюков, начальник відділу розвитку старостинських округів;
- старости старостинських округів- Сергій Соломяник, Олександр Міліков, Світлана Малишева, Ірина Шевченко;
• Оксана Сахно, директор КУ «Нововослобідській ЦППРПП».
•Світлана Токарєва, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради;
- педагогічні працівники закладів освіти.
На нараді розглядались актуальні питання: обговорено формати навчання учнів з початку 2023-2024 навчального року, попередня комплектація педагогічних кадрів. Учасники обговорили різні форми організації освітнього процесу у новому навчальному році, питання підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період. Під час наради було приділено особливу увагу забезпеченню безпечних умов для дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Новослобідської територіальної громади.
![](https://rada.info/upload/users_files/41823411/6a0af7682870aedde3a6ca7161b25454.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41823411/561aadf41ae4bda743da0244ce73549c.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41823411/ea8cbd5b4a6efb6a3809a74c9286d615.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/41823411/f8b96f775b9340907ac7c9944c983fd2.jpg)