Всесвітній день психічного здоров’я

Дата: 11.10.2023 09:07

10 жовтня в Україні відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, психічне здоров’я – це стан душевного благополуччя, яке дає кожній людині можливість відчути власний потенціал, долати звичайні життєві стреси, плідно працювати.
З метою забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти в закладах освіти Новослобідської сільської ради були проведені просвітницько-профілактичні заходи за різними формами роботи:
онлайн-квест "Моє ментальне здоров'я", де учні вчилися розуміти важливість психічного благополуччя, виявляли ключові аспекти ментального здоров'я та дізнавалися, як можна зберігати його в найкращому стані;
година спілкування з психологом "Ти як?": учні мали можливість вільно обговорити свої почуття, думки та питання з практичним психологом';
тренінг для вчителів "Збереження та зміцнення психологічного здоров'я педагога".

Отримані знання та навички під час заходів допоможуть здобувачам освіти впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштуватися на урок, на плідну роботу, сприятимуть атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту.