Інноваційні технології в системі шкільної мистецької освіти

Дата: 07.05.2019 17:02

3 травня 2019 року на базі Князівського НВК відбулося засідання динамічної групи мчителів мистецтва з теми  «Впровадження інноваційних технологій у систему шкільної мистецької освіти».
Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Маханькова В. довела до відома учителів теоретичні основи впровадження інноваційних технологій у систему шкільної мистецької освіти, розширила обізнаність вчителів мистецтва у інноваційних методиках роботи зі школярами, педагоги мали можливість сформувати психологічну готовність педагогів до інноваційної діяльності.  Учителі мистецтва мали можливість поділитись своїм досвідом роботи з колегами.  Семінар пройшов в атмосфері творчості, активної діяльності та доброзичливої співпраці.