Колегія відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Дата: 10.04.2019 21:41

09.04.2019  у відділі освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради відбулась колегія відділу, на якій розглядались важливі питання розвитку освіти. Проаналізовано  стан підготовки  закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради до роботи в умовах Нової української школи у 2018 році та визначені завдання щодо їх роботи  у новому навчальному році.  Обговорено важливе питання щодо профілактики насильства, попередження правопорушень, злочинності та негативних проявів серед дітей та учнівської молоді, спрямовано керівників на використання форм і методів, які могли б сприяти вдосконаленню виховної роботи з учнями.

Освіта починається з маленьких мешканців-дошкільнят, і від того, як організована робота закладу щодо виконання Закону України «Про дошкільну освіту», залежить, чи успішним буде навчання дитини упродовж життя. Проаналізовано питання організації роботи дошкільної групи Юр’ївського НВК  та визначено проблеми та шляхи  покращання роботи закладу з надання якісних освітніх послуг.