Дата: 07.06.2019 09:00

5 червня 2019 року на базі Комунального закладу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології в роботі практичного психолога» у якій взяли участь методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Вікторія Маханькова та вчитель початкових класів Новослобідського НВК Олена Соколова.

Міжнародна конференція проходила у дружній невимушеній атмосфері. Учасники мали змогу взяти участь у психологічному квесті, відвідати різноманітні майстеркласи з впровадження інноваційних технологій у роботу практичного психолога.

За результатами конференції надруковано 3 збірника з матеріалами, автори статей отримали сертифікати про участь у науковому заході.