Готуємося до нового навчального року

Дата: 03.08.2020 10:45

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, з 1 серпня 2020 р. до 31 серпня 2020 р. на території областей та м. Києва із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, продовжено дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 29.07.2020 № 1/9-406 „Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину” просимо ознайомитися і врахувати в роботі Інструктивно-методичні матеріали щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності