13-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Дата: 28.10.2019 11:03

Повідомляємо, що Міжнародним благодійним фондом національної пам′яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя проводиться щорічний 13-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (далі – Конкурс), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам′яті, подолання історичних міфів.

У Конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На Конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.

До участі у Конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi.

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

Авторський текст виконується українською мовою.

Подані на Конкурс роботи не рецензуються і не повертаються.

При використанні у роботах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Конкурсні роботи учасників приймаються до 01.12.2019 на електронну адресу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2020 року.

Питання і уточнення щодо умов Конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net