Готуємось до літнього оздоровлення

Дата: 02.05.2019 11:08

На базі Князівського НВК 26.04.2019 року проведено семінар-нараду для керівників оздоровчих таборів та  кухарів щодо організації оздоровчо-відпочинкової кампанії 2019 року за участю представника Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Салогубової Т.Б.

Під час наради Сорокіна Н.М., спеціаліст відділу освіти наголосила на створенні безпечних умов перебування дітей в оздоровчих закладах та недопущення відкриття закладів оздоровлення та відпочинку без дозвільних документів.

Салогубова Т.Б. звернула увагу присутніх на нормативно-правову базу щодо безпечності харчових продуктів та продовольчої сировини, важливі умови під час складання перспективного меню, наявність відповідної документації в їдальнях та дотримання санітарних норм під час роботи дитячих оздоровчих закладів та про необхідність здійснення моніторингових лабораторних досліджень питної води до початку літнього оздоровлення.