Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Розпочався педагогічний флешмоб «Золоте зерно освіти»

Комунальна установа «Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників» розпочинає міжшкільний педагогічний флешмоб «Золоте зерно освіти», що буде проходити протягом січня – лютого 2021 року.

Сьогодні багато змін відбуваються у нашому житті: все більше часу ми навчаємося дистанційно, більше застосовуємо інтернет – технології, швидше адаптуємося до нових реалій. Ми вже ніколи не станемо такими, якими були рік тому. Які ж ми, освітяни Новослобідської громади, у сучасному світі? Відповідь на це питання дасть флешмоб, який покликаний презентувати роботу наших педагогів.

Тож сьогодні починаємо презентувати роботу педагогів Новослобідського навчально-виховного комплексу: загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Новослобідської сільської ради. Цей освітній заклад – найбільший у нашій громаді. У ньому навчається 101 учень та виховуються 20 дошкільнят. Педагогічний колектив творчий, активний. Педагоги докладають усіх зусиль, щоб дітям у закладі було цікаво. Протягом двох тижнів ми будемо презентувати роботу педагогів закладу, які виявили бажання взяти участь у флешмобі.

Освітянам нашої громади є що показати! Тож давайте ділитися досвідом роботи, своїми напрацюваннями.

Знайомтеся – Черняков Анатолій Петрович – учитель фізичної культури Новослобідського НВК. Він впевнений, що завдання школи – зберігати, зміцнювати здоров'я учнів, формувати в них відповідальне ставлення до власного здоров'я.

Ознайомитися з досвідом роботи

 « повернутися до списку новин